تامین عایق های الاستومری در  مشهد

عایق های الاستومری به دو صورت لوله ای و رولی با ضخامت های مختلف تولید میگردد. عایق های لوله ای از سایز “۱/۴ تا “۴ با ضخامت ۹ میل ، ۱۳ و ۱۹ میلیمتر قابل عرضه میباشد.
انواع عایق های رولی نیز با ضخامتهای ۱۹،۱۳،۹،۶ میلیمتر جهت پوشش لوله های سایز بالاتر از “۴ و نیز منابع آب و آتشنشانی جهت ممانعت از یخ زدگی آب و همچنین جلوگیری از اتلاف گرمای آب داخل لوله ها مورد مصرف قرار میگیرد. ( موتورخانه)
با توجه به عمر طولانی این نسل از عایق ها (۳۰ سال ) و نصب راحت و بدور از آلودگی های محیطی میتواند جایگزین مناسبی برای پوشش تاسیسات مکانیکی جهت برودت و حرارت در بخش ساختمان های اداری، تاسیسات هتل ها، ورزشگاه ها ، مجموعه های آبی ….. قرار گیرد.
عایق الاستومری به دلیل دارا بودن بافت سلولهای بسته، در برابر نفوذ بخار آب مقاوم میباشد، در نتیجه مانع خوردگی و زنگ زدگی در اطراف لوله های فلزی شده و بار هزینه تعمیرات و بازسازی تاسیسات بعد از گذشت زمان را کم کرده و مانع پوسیدگی تاسیسات میگردد.
این عایق ها هر چند نسبت به عایق های سنتی از قبیل پشم شیشه و پشم سنگ گرانتر است اما علاوه بر عدم نیاز به پوشش های مضاعف ( Jacketing) و به دلیل ضریب انتقال حرارت پایین در دراز مدت، مقرون به صرفه میباشد.